Blogas

iBuddy > Blogas

Kiniškas analogas ar originalas? - Viskas ką Jums reikia žinoti apie iPhone ekranus

iPhone ekrano keitimas

Vis daugiau ir daugiau kiniškų iPhone ekranų analogų plūsta į Lietuvą, todėl Apple iPhone ekrano keitimas turi daug alternatyvų, o svarbiausia yra atsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį. Daugumai žmonių išgirdusiems apie „iPhone ekrano analogą“ iš karto kyla mintis, kad tai yra pigus ekranas į kurį net neverta žiūrėti, todėl didelė dalis paprastų vartotojų renkasi originalą. Mažai kas žino, kad net ir kiniški iPhone ekranų analogai yra skirstomi pagal prekinį ženklą ar kokybę.

iPhone ekrano keitimas Vilniuje per 30 minučių

Žmonės, kurie domisi Kinijoje gaminamais ekranų analogais, tikriausiai girdėjo apie tokius prekinius ženklus kaip: Tianma, Longteng, Jingdongfang, AUO (Youda) ir kitus. Taip yra skirstomi ekranai pagal gamintojo prekinį ženklą ir kokybę. Iš aukščiau paminėtu prekinių ženklų pagal kokybę geriausi yra: Tianma (TM) ir Youda (AUO).

Mes nufilmavome video, kuriame palyginame iPhone 6 aukštos kokybės analogą (Tianma) su iPhone 6 originaliu ekranu, kad mūsų klientai galėtu lengviau nuspręsti kokį ekraną nori naudoti.

iPhone ekranai Tianma sulaukia vis daugiau ir daugiau dėmesio, pripažinimo ir gerų atsiliepimų. Mes savo ruožtu klientams taip pat siūlome alternatyvą pagal kiekvieno poreikius už prieinamą kainą. iPhone ekrano keitimas paprastam vartotojui gali sukelti didelį galvos skausmą dėl daugybės servisų teikiančių šią paslaugą su skirtingomis kainomis ir skirtingomis ekranų kokybėmis. Šiandien kaip pavyzdį paimsime Tianma (TM) iPhone 6s ekraną ir analizuosime profesionaliu požiūriu išvaizdos, struktūros ir funkcionalumo aspektus.

Išvaizda

Skirtumai tarp Tianma iPhone 6s ekrano ir originalaus (OEM) yra nedideli. Ekranai skiriasi savo svoriu ir storiu. Matuojant mikrometrais lengvai galime pasakyti, kad TM ekranas yra storesnis nei OEM, nes stiklui yra pridedamas plastikinis sluoksnis.

TM ekranas: svoris (51g ± 0.05), storis (2.92mm ± 0.02), Home mygtuko dydis (10.66mm ± 0.02).
OEM ekranas: svoris (49g ± 0.05), storis (2.50 ± 0.02), Home mygtuko dydis (10.66 ± 0.02).

Flex kabelis

Skirtingos flex kabelio tekstūros.

iphone ekrano keitimas flex kabelio struktura

Flex kabelio struktūra

IC modulis

OEM ekrano IC modulis yra pilnai uždengtas, o Tianma ekrano IC modulis yra dalinai uždengtas.

iphone ekranas ic modulis

IC modulis

Montavimas

iPhone ekrano keitimo darbai atliekami apie 30 minučių su naujo ekrano patikrinimu, bet kartais pasitaiko tarpai tarp sumontuoto ekrano ir telefono. Tai labai priklauso nuo gamyklos, iš kurios yra užsakomi ekranų analogai. Mūsų įmonės darbuotojai atliko keletą užsakymų iš skirtingų gamyklų ir atrinko geriausios kokybės ekranus, kad mūsų klientai būtų patenkinti.

iPhone ekrano keitimas Vilniuje per 30 minučių

skirtumas tarp analogo ir originalaus iphone ekrano storio

Originalaus iPhone ekrano storio palyginimas su aukštos kokybės analogu

Home mygtuko skylė

Kalbant apie mygtuko skylių dydžius, skirtumo tarp OEM ir TM ekrano nėra.

skirtumas tarp skyliu home mygtukui originaliame ir kiniskame iphone ekrane

Home mygtukas

Struktūra

Lyginant „OEM“ iPhone 6s ekrano „in-cell“ struktūrą, Tianma ekrane gamybos procese naudojama G+F technologija (žr. žemiau pateiktą diagramą), todėl bendras storis yra didesnis nei OEM.

strukturos skirtimai tianma oem iphone ekranas

Vidinio iPhone ekrano skirtumas tarp originalaus ir analogo

Funkcionalumas

Hidrofobinė danga: OEM ekrano stiklas yra padengtas specialia hidrofobine danga dėl kurios lašas vandens ant ekrano neišsiplečia. TM ekranas nėra padengtas šia danga.

hidrofobine danga ant oem ir tianma ekrano

Hidrofobinė danga

Ekranas

Spalvos: balta, pilka ir juoda, buvo išbandytos šioje procedūroje. Ekranų spalvų skirtumus galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje.

ekrano spalvu skirtumas tarp originalaus iphone ekrano ir analogo tianma

Ekrano spalvų skirtimas

3D Touch

3D touch funkcija veikia puikiai.

3d touch funkcija

3D touch funkcija

Touch

Touch funkcija veikia puikiai.

iphone ekrano keitimas touch funkcija

Touch funkcija

Išbandymas

Vaizdo įrašų atkūrimas 72 valandas, nepastebėta jokių skirtimų tarp TM ir OEM ekrano.

vaizdo irasu atkurimas

Vaizdo įrašo atkūrimas

Apibendrinimas

Išanalizavus Tianma (TM) iPhone 6s LCD ekraną galima pasakyti, kad jis veikia gerai, tačiau vis tiek yra nedidelių skirtumų, tokių kaip spalva, hidrofobinė danga ir kt., kurie neturi įtakos įprastam mobilaus telefono naudojimui.

iPhone ekrano keitimas Vilniuje per 30 minučių

Read More
iphone 5s ekrano keitimas

iPhone 5S ekrano keitimas

iPhone 5s ekrano keitimas: kiek atsieis 2013 metų modeliui ši paslauga? Žymioji kompanija „Apple“ tais metais pristatė naujos kartos „iPhone“ išmaniuosius telefonus. Naujausiam ir galingiausiam tų metų modeliui buvo suteiktas „iPhone 5s“ pavadinimas. Pirmasis „iPhone“ modelis atrodė lyg perversmas išmaniųjų telefonų rinkoje. Iš karto sulaukta pirkėjų. Šis modelis turi keturių colių istrižainės ekraną, kurį saugo „Corning Gorilla Glass“ apsauginis stiklas. Net ir jis ne visada išgelbėja išmanųjį nuo sudužimo.

iPhone 5S ekrano keitimas Vilniuje nuo 20.00 Eur

2013 metų rugsėjo mėnesį atsiradęs 5s modelis Lietuvoje iki šių dienų naudojasi populiarumų tarp „Apple“ fanų. Net ir po tiek laiko išmanusis tarnauja savo savininkams, kol nemiršta telefono baterija arba nesudužta LCD ekranas ko pasekoje išmaniuoju naudotis tiesiog neįmanoma.

Šios problemos yra lengvai išsprendžiamas, bet kiek gi 2018 metais kainuoja iPhone 5s ekrano keitimas? Kainos skirtinguose servisuose svyruoja, bet norint, kad Jūsų ekranas būtų pakeistas nauju originaliu reikia kreiptis į autorizuotą „Apple“ servisą. Tik tokiame servise Jūs gausite tikrai naują ir originalų ekraną, o ne restauruotą. Dažniausiai neautorizuoti servisai naudoja originalius, bet ne naujus, o nuimtus nuo kitų iPhone 5s telefonų. Norint, kad Jūsų iPhone 5s telefono ekranas būtų pakeistas nauju originaliu ekranu turėsite sumokėti apie 60€.

Praėjus 5 metams nuo šio išmaniojo išleidimo dienos ne kiekvienas pasiryž mokėti 60€ už ekrano keitimą, kai tokį naudotą telefoną skelbimuose galima nusipirkti už panašią kainą. Ką daryti jei nenorite pirkti naujo telefono, o ilgai atitarnavęs 5s modelis sudužusiu ekranu guli stalčiuje ir renka dulkes?

Norint sutaupyti ir naudoti tą patį darbinį arkliuką galima pasikeisti ekraną į aukščiausios kokybės analogą, kuris atrodo ir veikia lygiai taip pat kaip ir originalas, bet tokio ekrano keitimas kainuos Jums net du kartus pigiau. Aukščiausios kokybės ekranų analogai yra jau laiko patikrinti, todėl labai dažnai dėl didelio kainos skirtumo būtent šiuos ekranus renkasi „Apple” fanai norėdami ir toliau naudoti savo iPhone 5s telefonus.

iPhone 5S ekrano keitimas Vilniuje nuo 20.00 Eur

iphone 5s ekrano hidrofobine danga

Koks gi skirtumas tarp originalaus ir aukščiausios kokybės analogo? Abu šie LCD ekranai atrodo ir veikia lygiai taip pat, bet kodėl gi vienas yra pigesnis už kitą? Yra keli smulkus skirtumai tarp šių ekranų. Vienas iš jų, tai hidrofobinė danga, kuria yra padengtas originalus ekranas. Ši danga neleidžia ant telefono ekrano patekusiam vandeniui laisvai tekėti per jį. Vanduo susidaro į lašą bei nepalieka ant ekrano jokių nutekėjimo žymių.

Aukščiausios kokybės analogas tokia danga nėra padengtas, bet ar dažnai vanduo patenka ant Jūsų išmaniojo, kad reikėtu dėl to baimintis? Taip pat šiek tiek skiriasi ir ekranų spalvos, bet paprasto vartotojo akys šį skirtumą pastebėtu tik jei du šie ekranai būtų pridėti vienas prie kito.

Žmonėms, kuriems iPhone 5s ekrano keitimas yra aktualus dalykas dažniausiai yra svarbi šios remonto paslaugos kaina. Palyginus su originalaus ekrano keitimu, kurio kaina yra 60€, aukščiausios kokybės analogas kainuoja perpus pigiau, tai yra 30€ (į šią kainą įeina pats LCD ekranas, keitimas bei atvykimas iki kliento Vilniaus mieste).

iPhone 5S ekrano keitimas Vilniuje nuo 20.00 Eur

Read More
iphone 6s ekrano keitimas

iPhone 6S ekrano keitimas

Apple iPhone 6s ekrano keitimas: ar įmanoma pasikeisti sudaužytą ekraną pigiau, bet kokybiškai? Įmonė „Apple“ ir jos gaminami iPhone išmanieji visame pasaulyje yra pripažinti kaip aukščiausios klasės telefonų seriją, bet su dideliu malonumu ateina ir nemaža kaina. O kainą nulemia ne tik prabangi išvaizda ar „Apple“ logotipas ant išmaniojo telefono nugarėlės. Visi puikiai žino, kad šie išmanieji nenaudodami daug resursų gali užtikrinti išskirtinai sklandų telefono veikimą dėl ko juos visi taip mėgsta.

iPhone 6s ekrano keitimas Vilniuje nuo 40.00 Eur

Nuo „iPhone 6s“ atsiradimo dienos praėjo jau 3 metai, bet šie modeliai Lietuvoje yra vis dar populiarūs. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, tai suskilęs stiklas arba sudaužytas ekranas. Kiek gi 2018 metais kainuoja pasikeisti ekraną šiam modeliui?

Autorizuotame Apple servise ekrano keitimas šiam išmaniajam telefonui kainuoja nuo 170€, o neautorizuotame servise originalaus ekrano keitimas apsieis Jums 65€.

Remonto kaina yra tikrai nemaža jei atkreipsime dėmesį į tai, kad naujas iPhone 6s kainuoja 539€. Tai reiškia, kad ekrano keitimo paslauga sudaro ~30% naujo telefono vertės.

Ar Jūs pasiruoše mokėti trečdalį sumos už pakeistą ekraną? Jei Jūsų atsakymas yra NE, tai norime Jus pradžiuginti. Yra ir kitų variantų kaip galima sutaupyti keičiant ekraną šiam mobiliajam telefonui už prieinamą kainą.

iphone 6s ekrano keitimas

iPhone 6s ekrano keitimas: spalvų skirtumas tarp originalaus ekrano ir aukštos kokybės analogo

Aukščiausios kokybės iPhone ekrano analogai yra vienintelė išeitis pasikeisti ekraną 3 kartus pigiau nei autorizuotame Apple servise. Iš karto kyla klausimas: jei ekrano keitimas 3 kartus pigesnis, tai tikriausiai ir kokybė visiškai neprilygsta originalui? Dėl šio klausimo būtų galima pasiginčyti, nes aukščiausios klasės iPhone ekrano analogai atrodo ir veikiai lygiai taip pat kaip ir originalas.

Žinoma yra ir kelėtas skirtimų. Vienas iš skirtumų yra – hidrofobinis stiklas. Originalaus ekrano stiklas yra padengtas hidrofobine danga, kurios dėka nelieka visas užlašėjęs vanduo susiformuoja į lašą, neužsilaiko ant ekrano stiklo ir nubėga nepalikęs jokių žymių.

Ekranų analogai tokia danga nėra padengti ir ant tokio ekrano užlašinus vandens, jis nesusiformuos į lašą ir nubėgdamas paliks žymes. Taip pat skiriasi ir ekrano spalvos. Originalus ekranas yra šiek tiek ryškesnis už aukščiausios kokybės analogą, bet skirtumas yra labiausiai matomas, kai du šie ekranai yra sudedami vienas prie kito.

Žinant šiuos skirtumus, kurį iš ekranų pasirinktumėte Jūs: originalą ar aukščiausios kokybės analogą? Kainų skirtumas priverčia smarkiai susimąstyti, nes šiuo metu šiam telefono modeliui jau yra 3 metai, o kaip minėjome aukščiau originalaus ekrano keitimo kaina autorizuotame servise yra 170€, neautorizuotame servise originalaus iphone 6s ekrano keitimo kainą yra 65.00 Eur o aukščiausios kokybės analogo 40.00 Eur.

Read More