iPhone 5s ekrano keitimas nuo 20.00 Eur

iBuddy > Blogas > iPhone ekrano keitimas > iPhone 5s ekrano keitimas nuo 20.00 Eur

iphone 5s ekrano keitimas

iPhone 5S ekrano keitimas

iPhone 5s ekrano keitimas: kiek atsieis 2013 metų modeliui ši paslauga? Žymioji kompanija „Apple“ tais metais pristatė naujos kartos „iPhone“ išmaniuosius telefonus. Naujausiam ir galingiausiam tų metų modeliui buvo suteiktas „iPhone 5s“ pavadinimas. Pirmasis „iPhone“ modelis atrodė lyg perversmas išmaniųjų telefonų rinkoje. Iš karto sulaukta pirkėjų. Šis modelis turi keturių colių istrižainės ekraną, kurį saugo „Corning Gorilla Glass“ apsauginis stiklas. Net ir jis ne visada išgelbėja išmanųjį nuo sudužimo.

iPhone 5S ekrano keitimas Vilniuje nuo 20.00 Eur

2013 metų rugsėjo mėnesį atsiradęs 5s modelis Lietuvoje iki šių dienų naudojasi populiarumų tarp „Apple“ fanų. Net ir po tiek laiko išmanusis tarnauja savo savininkams, kol nemiršta telefono baterija arba nesudužta LCD ekranas ko pasekoje išmaniuoju naudotis tiesiog neįmanoma.

Šios problemos yra lengvai išsprendžiamas, bet kiek gi 2018 metais kainuoja iPhone 5s ekrano keitimas? Kainos skirtinguose servisuose svyruoja, bet norint, kad Jūsų ekranas būtų pakeistas nauju originaliu reikia kreiptis į autorizuotą „Apple“ servisą. Tik tokiame servise Jūs gausite tikrai naują ir originalų ekraną, o ne restauruotą. Dažniausiai neautorizuoti servisai naudoja originalius, bet ne naujus, o nuimtus nuo kitų iPhone 5s telefonų. Norint, kad Jūsų iPhone 5s telefono ekranas būtų pakeistas nauju originaliu ekranu turėsite sumokėti apie 60€.

Praėjus 5 metams nuo šio išmaniojo išleidimo dienos ne kiekvienas pasiryž mokėti 60€ už ekrano keitimą, kai tokį naudotą telefoną skelbimuose galima nusipirkti už panašią kainą. Ką daryti jei nenorite pirkti naujo telefono, o ilgai atitarnavęs 5s modelis sudužusiu ekranu guli stalčiuje ir renka dulkes?

Norint sutaupyti ir naudoti tą patį darbinį arkliuką galima pasikeisti ekraną į aukščiausios kokybės analogą, kuris atrodo ir veikia lygiai taip pat kaip ir originalas, bet tokio ekrano keitimas kainuos Jums net du kartus pigiau. Aukščiausios kokybės ekranų analogai yra jau laiko patikrinti, todėl labai dažnai dėl didelio kainos skirtumo būtent šiuos ekranus renkasi „Apple” fanai norėdami ir toliau naudoti savo iPhone 5s telefonus.

iPhone 5S ekrano keitimas Vilniuje nuo 20.00 Eur

iphone 5s ekrano hidrofobine danga

Koks gi skirtumas tarp originalaus ir aukščiausios kokybės analogo? Abu šie LCD ekranai atrodo ir veikia lygiai taip pat, bet kodėl gi vienas yra pigesnis už kitą? Yra keli smulkus skirtumai tarp šių ekranų. Vienas iš jų, tai hidrofobinė danga, kuria yra padengtas originalus ekranas. Ši danga neleidžia ant telefono ekrano patekusiam vandeniui laisvai tekėti per jį. Vanduo susidaro į lašą bei nepalieka ant ekrano jokių nutekėjimo žymių.

Aukščiausios kokybės analogas tokia danga nėra padengtas, bet ar dažnai vanduo patenka ant Jūsų išmaniojo, kad reikėtu dėl to baimintis? Taip pat šiek tiek skiriasi ir ekranų spalvos, bet paprasto vartotojo akys šį skirtumą pastebėtu tik jei du šie ekranai būtų pridėti vienas prie kito.

Žmonėms, kuriems iPhone 5s ekrano keitimas yra aktualus dalykas dažniausiai yra svarbi šios remonto paslaugos kaina. Palyginus su originalaus ekrano keitimu, kurio kaina yra 60€, aukščiausios kokybės analogas kainuoja perpus pigiau, tai yra 30€ (į šią kainą įeina pats LCD ekranas, keitimas bei atvykimas iki kliento Vilniaus mieste).

iPhone 5S ekrano keitimas Vilniuje nuo 20.00 Eur

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *