iPhone 6s ekrano keitimas: pigiai ir kokybiškai.

iBuddy > Blogas > iPhone ekrano keitimas > iPhone 6s ekrano keitimas: pigiai ir kokybiškai.

iphone 6s ekrano keitimas

iPhone 6s ekrano keitimas: ar įmanoma pasikeisti sudaužytą ekraną pigiau, bet kokybiškai? Įmonė „Apple“ ir jos gaminami iPhone išmanieji visame pasaulyje yra pripažinti kaip aukščiausios klasės telefonų seriją, bet su dideliu malonumu ateina ir nemaža kaina. O kainą nulemia ne tik prabangi išvaizda ar „Apple“ logotipas ant išmaniojo telefono nugarėlės. Visi puikiai žino, kad šie išmanieji nenaudodami daug resursų gali užtikrinti išskirtinai sklandų telefono veikimą dėl ko juos visi taip mėgsta.

Nuo „iPhone 6s“ atsiradimo dienos praėjo jau 3 metai, bet šie modeliai Lietuvoje yra vis dar populiarūs. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, tai iPhone 6s ekrano keitimas. Kiek gi 2018 metais kainuoja pasikeisti ekraną šiam modeliui? Autorizuotame Apple servise ekrano keitimas šiam išmaniajam telefonui kainuoja nuo 170€, o neautorizuotame servise originalaus iphone 6s ekrano keitimas apsieis Jums 65€. Tik autorizuotame servise Jūsų senas ekranas bus pakeistas NAUJU, o ne nuo kito telefono nuimtu naudotu ekranu. Remonto kaina yra tikrai nemaža jei atkreipsime dėmesį į tai, kad naujas iPhone 6s kainuoja 539€. Tai reiškia, kad iPhone 6s ekrano keitimas sudaro ~30% naujo telefono vertės. Ar Jūs pasiruoše mokėti trečdalį sumos už pakeistą ekraną? Jei Jūsų atsakymas yra NE, tai norime Jus pradžiuginti. Yra ir kitų variantų kaip galima sutaupyti keičiant ekraną šiam mobiliajam telefonui.

iphone ekrano keitimas originalas ar auksciausios kokybes analogas

Aukščiausios kokybės iPhone ekrano analogai yra vienintelė išeitis pasikeisti ekraną 3 kartus pigiau nei autorizuotame Apple servise. Iš karto kyla klausimas: jei ekrano keitimas 3 kartus pigesnis, tai tikriausiai ir kokybė visiškai neprilygsta originalui? Dėl šio klausimo būtų galima pasiginčyti, nes aukščiausios klasės iPhone ekrano analogai atrodo ir veikiai lygiai taip pat kaip ir originalas. Žinoma yra ir kelėtas skirtimų. Vienas iš skirtumų yra – hidrofobinis stiklas. Originalaus ekrano stiklas yra padengtas hidrofobine danga, kurios dėka nelieka visas užlašėjęs vanduo susiformuoja į lašą, neužsilaiko ant ekrano stiklo ir nubėga nepalikęs jokių žymių. Ekranų analogai tokia danga nėra padengti ir ant tokio ekrano užlašinus vandens, jis nesusiformuos į lašą ir nubėgdamas paliks žymes. Taip pat skiriasi ir ekrano spalvos. Originalus ekranas yra šiek tiek ryškesnis už aukščiausios kokybės analogą, bet skirtumas yra labiausiai matomas, kai du šie ekranai yra sudedami vienas prie kito.

Visos įmonės, kurios teikia „naujų“ ir originalių iphone ekranų keitimo paslaugą dažniausiai nutyli savo klientams apie vieną svarbu dalyką. Į tvarkomą telefoną bus įdėtas originalus LCD ekranas, bet ne naujas, o NAUDOTAS. Naudoti ekranai yra ištraukiami iš kitų iphone telefonų, kurie dažniausiai būna superkami dalims kaip neveikiantys ir iš jų yra ištraukiamos visos sveikos dalys.

Žinant šiuos skirtumus, kurį iš ekranų pasirinktumėte Jūs: iPhone 6s ekrano keitimas naudojant originalą ar aukščiausios kokybės analogą? Kainų skirtumas priverčia smarkiai susimąstyti, nes šiuo metu šiam telefono modeliui jau yra 3 metai, o kaip minėjome aukščiau originalaus ekrano keitimo kaina autorizuotame servise yra 170€, neautorizuotame servise originalaus iphone 6s ekrano keitimo kainą yra 65€ o aukščiausios kokybės analogo 45€.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *