iphone 6s ekrano keitimas
iPhone 6s ekrano keitimas – pigiai ir kokybiškai

Apple iPhone 6s ekrano keitimas: ar įmanoma pasikeisti sudaužytą ekraną pigiau, bet kokybiškai? Įmonė „Apple“ ir jos gaminami iPhone išmanieji visame pasaulyje yra pripažinti kaip aukščiausios klasės telefonų seriją, bet su dideliu malonumu ateina ir nemaža kaina. O kainą nulemia ne tik prabangi išvaizda ar „Apple“ logotipas ant išmaniojo telefono nugarėlės. Visi puikiai žino, kad šie išmanieji nenaudodami daug resursų gali užtikrinti išskirtinai sklandų telefono veikimą dėl ko juos visi taip mėgsta.

Nuo „iPhone 6s“ atsiradimo dienos praėjo jau 3 metai, bet šie modeliai Lietuvoje yra vis dar populiarūs. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, tai suskilęs stiklas arba sudaužytas ekranas. Kiek gi 2018 metais kainuoja pasikeisti ekraną šiam modeliui?

Autorizuotame Apple servise ekrano keitimas šiam išmaniajam telefonui kainuoja nuo 170€, o neautorizuotame servise originalaus ekrano keitimas apsieis Jums 65€.

Remonto kaina yra tikrai nemaža jei atkreipsime dėmesį į tai, kad naujas iPhone 6s kainuoja 539€. Tai reiškia, kad ekrano keitimo paslauga sudaro ~30% naujo telefono vertės.

Ar Jūs pasiruoše mokėti trečdalį sumos už pakeistą ekraną? Jei Jūsų atsakymas yra NE, tai norime Jus pradžiuginti. Yra ir kitų variantų kaip galima sutaupyti keičiant ekraną šiam mobiliajam telefonui už prieinamą kainą.

iphone 6s ekrano keitimas

iPhone 6s ekrano keitimas: spalvų skirtumas tarp originalaus ekrano ir aukštos kokybės analogo

Aukščiausios kokybės iPhone ekrano analogai yra vienintelė išeitis pasikeisti ekraną 3 kartus pigiau nei autorizuotame Apple servise. Iš karto kyla klausimas: jei ekrano keitimas 3 kartus pigesnis, tai tikriausiai ir kokybė visiškai neprilygsta originalui? Dėl šio klausimo būtų galima pasiginčyti, nes aukščiausios klasės iPhone ekrano analogai atrodo ir veikiai lygiai taip pat kaip ir originalas.

Žinoma yra ir kelėtas skirtimų. Vienas iš skirtumų yra – hidrofobinis stiklas. Originalaus ekrano stiklas yra padengtas hidrofobine danga, kurios dėka nelieka visas užlašėjęs vanduo susiformuoja į lašą, neužsilaiko ant ekrano stiklo ir nubėga nepalikęs jokių žymių.

Ekranų analogai tokia danga nėra padengti ir ant tokio ekrano užlašinus vandens, jis nesusiformuos į lašą ir nubėgdamas paliks žymes. Taip pat skiriasi ir ekrano spalvos. Originalus ekranas yra šiek tiek ryškesnis už aukščiausios kokybės analogą, bet skirtumas yra labiausiai matomas, kai du šie ekranai yra sudedami vienas prie kito.

Žinant šiuos skirtumus, kurį iš ekranų pasirinktumėte Jūs: originalą ar aukščiausios kokybės analogą? Kainų skirtumas priverčia smarkiai susimąstyti, nes šiuo metu šiam telefono modeliui jau yra 3 metai, o kaip minėjome aukščiau originalaus ekrano keitimo kaina autorizuotame servise yra 170€, neautorizuotame servise originalaus iphone 6s ekrano keitimo kainą yra 65.00 Eur o aukščiausios kokybės analogo 40.00 Eur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.