iphone baterijos keitimas visiems modeliams
iPhone baterijos keitimas – ar verta keisti ir kokia kaina?

Kiekvienas iPhone naudotojas anksčiau ar vėliau susiduria su labai greitai išsikraunančios telefono baterijos problema. iPhone baterijos keitimas yra būtinas norint ir toliau naudotis savo išmaniuoju telefonu. Nusipirkus naują išmanųjį telefoną jo baterija gyvuoja gana ilgai net ir naudojant telefoną visą dieną, bet pirmosios problemos gali prasidėti po vienerių naudojimo metų. Jei naudojatės savo mobiliuoju telefonu aktyviai kiekvieną dieną, tai anksčiau ar vėliau teks pakeisti iphone bateriją, kad telefonas ir toliau atlaikytu visą darbo dieną. 

Kiekvieną dieną sulaukiame skambučių iš klientų dėl iphone baterijos keitimo ir visada girdime šiuos klausimus: “kiek kainuoja pakeisti iphone bateriją?”, “kiek laiko tai užtrunka?” ir “ar pakeitus bateriją telefonas atlaikys visą darbo dieną?”. Šiame straipsnyje detaliai paaiškinsime kada ir kodėl reiktu pakeisti iphone bateriją, o taip pat kiek kainuoja ši paslauga.

Kada reiktu keisti iPhone bateriją?

Nusipirkus naują išmanųjį telefoną bateriją be problemų gyvena visą darbo dieną, bet naudojant telefoną vienerius metus ar ilgiau dažnas naudotojas susiduria su greitai išsikraunančios baterijos problema. Iš pradžių baterija pradeda išsikrovinėti šiek tiek greičiau nei anksčiau. Po kurio laiko iPhone akumuliatorius ne tik išsikrauna greičiau, bet ir pats telefonas tiesiog išsijungia likus 5-10 procentų. Nepakeitus akumuliatoriaus ir naudojantis telefonu jis vėliau pradeda išsijunginėti likus 20-30 procentų ar net daugiau. Jei jūsų mobilusis telefonas išsijungia ankščiau nei baterijos procentai nukrenta iki 0, tai jau būtų pats laikas pakeisti iphone bateriją.

Dėl išsipūtusios iphone baterijos skilęs ekranas
Dėl išsipūtusios iphone baterijos skilęs ekranas

Kodėl reikėtų pakeisti akumuliatorių?

Dažnai iphone naudotojai tiesiog numoja ranka į dažnai išsikraunančią telefono bateriją ir toliau kas dieną naudoja telefoną. Mobiliuoju telefonu galima naudotis ir toliau kraunant jį kelis kartus per dieną, bet mes nepatariame to daryti, nes tai gali privesti prie rimtesnių problemų. Nepakeitus iphone akumuliatoriaus laiku jis pradės pūstis iš vidaus, o tai gali privesti prie iphone ekrano skilimo. Besipučianti iphone baterija pradeda iš vidaus stumti telefono ekraną į viršų, kol galiausiai iphone ekranas neatlaiko spaudimo ir skyla. Tokiu atveju reikės pakeisti ne tik iphone baterija, bet ir visą ekraną, o tai kainuos gana brangiai. Jei jūsų iphone akumuliatorius išsikrauna greitai ir pastebėjote, jog ant ekrano atsiranda baltos dėmės, tai rekomenduojama kuo skubiau mobilųjį telefoną pristatyti į servisą diagnostikai. iPhone baterijos keitimas laiku padės išvengti rimtesnių problemų ateityje.

Kiek laiko trunka iphone baterijos keitimas?

Mūsų serviso meistrai pakeis jūsų iphone akumuliatorių per 15-30 minučių.

Kiek kainuoja iPhone baterijos keitimas?

Mes galime pakeisti iphone bateriją visiems iphone modeliams nuo seniausio iki naujausio: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS ir iPhone XS Max. Kiekvienam iphone modeliui baterijos keitimas kainuoja skirtingai. Visas kainas galite rasti mūsų pagrindiniame puslapyje pasirinke savo iphone modelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.