Kiniškas analogas ar originalas? - Viskas ką Jums reikia žinoti apie iPhone ekranus
iPhone ekrano keitimas – originalus ar aukštos kokybės analogas?

Vis daugiau ir daugiau kiniškų iPhone ekranų analogų plūsta į Lietuvą, todėl Apple iPhone ekrano keitimas turi daug alternatyvų, o svarbiausia yra atsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį. Daugumai žmonių išgirdusiems apie „iPhone ekrano analogą“ iš karto kyla mintis, kad tai yra pigus ekranas į kurį net neverta žiūrėti, todėl didelė dalis paprastų vartotojų renkasi originalą. Mažai kas žino, kad net ir kiniški iPhone ekranų analogai yra skirstomi pagal prekinį ženklą ar kokybę.

Žmonės, kurie domisi Kinijoje gaminamais ekranų analogais, tikriausiai girdėjo apie tokius prekinius ženklus kaip: Tianma, Longteng, Jingdongfang, AUO (Youda) ir kitus. Taip yra skirstomi ekranai pagal gamintojo prekinį ženklą ir kokybę. Iš aukščiau paminėtu prekinių ženklų pagal kokybę geriausi yra: Tianma (TM) ir Youda (AUO).

Mes nufilmavome video, kuriame palyginame iPhone 6 aukštos kokybės analogą (Tianma) su iPhone 6 originaliu ekranu, kad mūsų klientai galėtu lengviau nuspręsti kokį ekraną nori naudoti.

iPhone ekranai Tianma sulaukia vis daugiau ir daugiau dėmesio, pripažinimo ir gerų atsiliepimų. Mes savo ruožtu klientams taip pat siūlome alternatyvą pagal kiekvieno poreikius už prieinamą kainą.

iPhone ekrano keitimas paprastam vartotojui gali sukelti didelį galvos skausmą dėl daugybės servisų teikiančių šią paslaugą su skirtingomis kainomis ir skirtingomis ekranų kokybėmis. Ekranai keičiami šiems modeliams: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS ir iPhone XS Max. Šiandien kaip pavyzdį paimsime Tianma (TM) iPhone 6s ekraną ir analizuosime profesionaliu požiūriu išvaizdos, struktūros ir funkcionalumo aspektus.

Išvaizda

Skirtumai tarp Tianma iPhone 6s ekrano ir originalaus (OEM) yra nedideli. Ekranai skiriasi savo svoriu ir storiu. Matuojant mikrometrais lengvai galime pasakyti, kad TM ekranas yra storesnis nei OEM, nes stiklui yra pridedamas plastikinis sluoksnis.

TM ekranas: svoris (51g ± 0.05), storis (2.92mm ± 0.02), Home mygtuko dydis (10.66mm ± 0.02).
OEM ekranas: svoris (49g ± 0.05), storis (2.50 ± 0.02), Home mygtuko dydis (10.66 ± 0.02).

Flex kabelis

Skirtingos flex kabelio tekstūros.

iphone ekrano keitimas flex kabelio struktura

Flex kabelio struktūra

IC modulis

OEM ekrano IC modulis yra pilnai uždengtas, o Tianma ekrano IC modulis yra dalinai uždengtas.

iphone ekranas ic modulis

IC modulis

Montavimas

iPhone ekrano keitimo darbai atliekami apie 30 minučių su naujo ekrano patikrinimu, bet kartais pasitaiko tarpai tarp sumontuoto ekrano ir telefono. Tai labai priklauso nuo gamyklos, iš kurios yra užsakomi ekranų analogai. Mūsų įmonės darbuotojai atliko keletą užsakymų iš skirtingų gamyklų ir atrinko geriausios kokybės ekranus, kad mūsų klientai būtų patenkinti.

skirtumas tarp analogo ir originalaus iphone ekrano storio

Originalaus iPhone ekrano storio palyginimas su aukštos kokybės analogu

Home mygtuko skylė

Kalbant apie mygtuko skylių dydžius, skirtumo tarp OEM ir TM ekrano nėra.

skirtumas tarp skyliu home mygtukui originaliame ir kiniskame iphone ekrane

Home mygtukas

Struktūra

Lyginant „OEM“ iPhone 6s ekrano „in-cell“ struktūrą, Tianma ekrane gamybos procese naudojama G+F technologija (žr. žemiau pateiktą diagramą), todėl bendras storis yra didesnis nei OEM.

strukturos skirtimai tianma oem iphone ekranas

Vidinio iPhone ekrano skirtumas tarp originalaus ir analogo

Funkcionalumas

Hidrofobinė danga: OEM ekrano stiklas yra padengtas specialia hidrofobine danga dėl kurios lašas vandens ant ekrano neišsiplečia. TM ekranas nėra padengtas šia danga.

hidrofobine danga ant oem ir tianma ekrano

Hidrofobinė danga

Ekranas

Spalvos: balta, pilka ir juoda, buvo išbandytos šioje procedūroje. Ekranų spalvų skirtumus galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje.

ekrano spalvu skirtumas tarp originalaus iphone ekrano ir analogo tianma

Ekrano spalvų skirtimas

3D Touch

3D touch funkcija veikia puikiai.

3d touch funkcija

3D touch funkcija

Touch

Touch funkcija veikia puikiai.

iphone ekrano keitimas touch funkcija

Touch funkcija

Išbandymas

Vaizdo įrašų atkūrimas 72 valandas, nepastebėta jokių skirtimų tarp TM ir OEM ekrano.

vaizdo irasu atkurimas

Vaizdo įrašo atkūrimas

Apibendrinimas

Išanalizavus Tianma (TM) iPhone 6s LCD ekraną galima pasakyti, kad jis veikia gerai, tačiau vis tiek yra nedidelių skirtumų, tokių kaip spalva, hidrofobinė danga ir kt., kurie neturi įtakos įprastam mobilaus telefono naudojimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.