iphone ekrano keitimas ar iphone stiklo keitimas
Kiek kainuoja iPhone stiklo keitimas ir kiek laiko tai užtrunka?

iPhone stiklo keitimas ar pilnas iPhone ekrano keitimas? Kiek tai kainuoja ir kiek laiko užtrunka“ – Su šiuo klausimų susiduria kiekvienas, kai pirmą kartą sudaužo savo išmanųjį telefoną. Šiame straipsnyje detaliai paaiškinsime kada ir kokiais atvejais užteks pakeisti tik viršutinį ekrano stiklą, o kada prireiks pilno ekrano keitimo, kiek kainuos šis iphone gedimo šalinimas ir kiek laiko tai užtruks.

Dažnai sulaukiame skambučių iš klientų su klausimais: „kiek kainuos iphone stiklo keitimas?“, „gal užtektu pakeisti tik stiklą ar reikės keisti visą ekraną?“ ir „kiek laiko tai užtruks?“, todėl nusprendėme parašyti išsamų straipsnį, kad mūsų pastoviems ir naujiems klientams būtų lengviau suprasti iphone remonto įmantrybes.

iPhone ekrano keitimas ar tik stiklo keitimas: kaip suprasti?
Sudaužytas ekranas. Ar užtenka pakeisti tik stiklą ir kokia bus kaina?

Ekrano keitimas: kada reikia keisti pilną ekrano modulį?

  • Ekranas nešviečia ir visiškai nerodo vaizdo.
  • Telefonas nereaguoja į prisilietimą.
  • Ant ekrano yra juodos dėmes ir „vaivorykštės spalvų“ linijos.

Kaip keičiamas iPhone ekranas ir kiek laiko trunka šis remontas?

Pilnas iPhone ekrano modulio keitimas trunka apie 15 minučių. Keitimo metu yra pilnai išimamas sudaužytas ekranas ir pakeičiamas nauju. Iš seno ekrano į naują yra perdedamos šios dalys: priekinė kamera su ausies garsiakalbiu, home mygtukas ir sidabrinė metalo plokštė. Atlikus visas procedūras klientas vėl sėkmingai galės naudotis savo mobiliuoju telefonu

iPhone stiklo keitimas: kada užtenka pakeisti tik viršutinį ekrano stiklą?

  • Stiklas sudaužytas, tačiau telefonas įsijungia ir rodo vaizdą.
  • Per sudaužytą stiklą ekrano lietimo funkcija pilnai veikia.
  • Ant ekrano nėra juodų dėmių ir „vaivorykštės spalvų“ linijų.

Kaip keičiamas iPhone stiklas ir kiek laiko trunka šis remontas?

Stiklo keitimas trunka apie 1-2 valandas. Keitimo metu yra pilnai išimamas ekrano modulis, kad būtų įmanoma nuimti nuo ekrano viršutinį stiklą. Nuo veikiančio ir į lietimą reaguojančio lcd ekrano nuėmus sudaužytą stiklą yra klijuojamas naujas stiklas. Atlikus visas šias procedūras klientas vėl sėkmingai galės naudotis savo išmaniuoju telefonu.

Ekrano ir stiklo keitimas. Kokia kaina?

Abiejų šių paslaugų kainos yra skirtingos ir priklauso nuo iPhone modelio. Stiklas keičiamas šiems modeliams: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS ir iPhone XS Max.

Ekrano keitimas kainuoja brangiau, nes iPhone remontu užsiimanti taisykla turi turėti pilnai veikiantį ekraną vietoje, kad galėtu iš karto pakeisti sudaužytą ir neveikiantį ekraną į naują pilnai veikiantį ekraną.
Taip pat pigiau pasikeisti iPhone ekraną įmanoma pasirenkant ne originalų ekraną, o aukštos kokybės analogą, kuris prilygsta originalui ir puikiai tinka kasdieniam naudojimui.

Stiklo keitimas kainuoja pigiau nei viso originalaus ekrano modulio keitimas, nes iPhone remontu užsiimančiai taisyklai užtenka turėti vietoje ir pakeisti tik viršutinį ekrano stiklą paliekant seną pilnai veikianti kliento ekraną. Ši procedūra užtrunka ilgiau nei pilno ekrano modulio keitimas, nes tai užima daugiau laiko ir reikalauja daugiau kruopštaus darbo.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.